Diablo III Guide

Diablo III Guide 2.9.22

Cały świat Diablo 3 w jednej aplikacji na Android!

Zalety

  • Ogromna ilość informacji
  • Oprawa graficzna w klimacie gry
  • Kalkulator umiejętności

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Diablo III Guide to darmowa aplikacja zawierająca prawdziwą skarbnicę wiedzy o Diablo 3. Znajdziesz tam dokładne opisy postaci, broni, lokacji, umiejętności oraz przedmiotów występujących w tej świetnej grze. Jeśli jesteś zapalonym graczem, koniecznie pobierz tę aplikację!

Główny interfejs Diablo III Guide podzielony jest na kilka głównych opcji. Pod każdą z nich czekają na nas ciekawe informacje. Dowiemy się z nich o nowościach w grze, przeczytamy o nowych bohaterach lub postaciach towarzyszących, obejrzymy specyfikację broni i zobaczymy jak przedstawia się chronologia wydarzeń w świecie Diablo.

W aplikacji znajduje się także bestiariusz oraz opis krain, które zwiedzimy razem z bohaterami gry. Ciekawym narzędziem jest kalkulator umiejętności. Dzięki niemu można symulować potencjalny rozwój własnej postaci. Bezpośrednio z aplikacji mamy też dostęp do serwisu YouTube, gdzie można zobaczyć najnowsze i najpopularniejsze filmy na temat tej długo oczekiwanej produkcji.

Diablo III Guide to doskonała aplikacja dla największych fanów Diablo 3. Jeśli sama gra Ci nie wystarczy, lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej na temat jej świata i bohaterów, pobierz Diablo III Guide. Ta swoista encyklopedia wiedzy o Diablo 3 na pewno Ci się przyda!

Pobierz Diablo 3 na Windows
Pobierz Diablo 3 na Mac

Diablo III Guide

Download

Diablo III Guide 2.9.22

Opinie użytkowników o Diablo III Guide